Deze douchegel kersen van Mario Fissi bevat glyceryl-oleaat uit plantenoliën, zoete kersenvrucht-extract, sap van het aloë vera blad en druiven-extract en reinigt je huid tijdens het douchen. Aloë Vera biedt bovendien natuurlijke hydratatie, helpt tegen een droge huid dankzij de van nature aanwezige vitamines, anti-oxidanten en natuurlijke enzymen.
Verrijkt met 97% aan ingrediënten van natuurlijke oorsprong. Zonder parabenen, siliconen, aluminium of grondstof van dierlijke oorsprong. Niet getest op dieren. Vegan formule.
Verpakt in een handige knijptube van 200 ml en geschikt voor dagelijks gebruik. Bovendien laat ze een aangename lichte geur van kersen na.
Gebruik : neem tijdens het douchen of badderen wat douchegel in je hand en reinig daarmee je lichaam. Vervolgens goed afspoelen met water. Smeer je lichaam daarna in met een body lotion, boter of olie.
Geen reviews gevonden
Alle prijzen zijn in €, inclusief BTW en exclusief eventuele verzendkosten.